Anadolu Basın Birliği (ABB) Van şubesi, Van İl Emniyet Müdürü M. Suat Ekici'yi ziyaret ederek, seçim süreci ile ilgili süreci değerlendirdi.

Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesine açıklamalarda bulunan Van İl Emniyet Müdürü Ekici, güvenlik açısında Van'ın üst sıralarda olduğunu belirterek; "Seçim süreci ve seçim süreci dışında, her zaman ilimizin güvenliği bakımından görevimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bizim için önemli olan halkımızın can ve mal güvenliğidir.

Her vatandaş bizim için eşittir.

Her vatandaşımızın güvenliği en büyük önceliğimizdir" diyen Ekici; "Van'da görev alan tüm emniyet personellimizi gönülden kutluyoruz. Her biri, kendi canı pahasına görevini en iyi şekilde yapmak için, gecesini gündüzüne katabiliyor.

Van ilimizin huzur bulması anlamında, vatandaşlarımızı da büyük görev düşüyor. Bu güne kadar yanımızda duran ve bize her konuda destek sunan, Vanlı hemşerilerimize de ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Bunu da söylemekte fayda var, her vatandaşımız güvenle sandık başına giderek oyunu kullanabilir. Bu konuda hiç bir sorun yok. Her zaman, güvenliği en üst seviyede tutuğumuzu özellikle vurgulamak istiyoruz. Emniyet teşkilatı olarak, Van ilimizin huzurlu olmasından da, büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Önümüzde ki günlerde yani 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerin, özelde ilimize genelde ise ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz" diyerek, yapılan ziyaretten ötürü, Anadolu Basın Birliği (ABB) Van şubesi heyetine teşekkür ettiğini belirtti. Haber/Yorum: Nazlı Timur, Fotoğraf Şahan Gerçeker.