AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Muhammet Akif Kaymak, Anadolu Basın Birliği Derneğini Ziyaret Etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Muhammet Akif Kaymak, Anadolu Basın Birliği Derneği Ziyaretinde, Anadolu Basın Birliği Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Dernek yöneticileri ve basın çalışanları tarafından karşılandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Muhammet Akif Kaymak, “Anadolu Basın Birliği Derneği Türkiye’nin köklü basın kuruluşlarındandır. Kamuyu bilgilendirmede basın bizlerin gözü kulağıdır. Bende siz başarılı gazetecilerin çalışmalarını yakinen takip ediyor ve yaptıkları güzel çalışmaları taktirle karşılıyorum dedi.

Kaymak, “Malatya basınımızı tebrik ediyorum. Gerçekten işlerinin zor olduğunu görmekteyiz. Bizlerde basın çalışanlarımızı tebrik ediyoruz ve çalışma hayatlarında üstün başarılar diliyoruz. Allah siz basın mensuplarının yar ve yardımcısı olsun. Bizler bu yola siyaset yapmak için değil, hizmet etmek için çıkarken siz değerli basım mensupları ile birlikte mücadele vererek hep birlikte Malatya’mıza ülkemize hizmet edeceğiz.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Muhammet Akif Kaymak, “Anadolu Basın Birliği Derneğinin bizlere gösterdikleri misafirperverliklerinden ve ilgi alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Anadolu Basın Birliği Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Sayın Muhammet Akif Kaymak’a, Ziyaretlerinden Dolayı ben ve yönetim kurulu üyelerim adına size Teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Dağ, “Sizleri yakinen biz basın mensupları da takip ediyoruz. Malatya’mızı ve Malatyalıları gurbette en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Konu Malatya olunca sizler çok yakından ilgi ve alaka gösteriyorsunuz. Özellikle gurbetteki Malatyalıların tüm sorunlarına yardımcı olmaya çalıştığınızı ve Malatyalılarla birlikte sürekli istişare içerisinde çalışmanız bizleri çok memnun etmektedir.” dedi.

Başkan Dağ, “7 Haziranda yapılacak genel seçimlerin Türkiye’mize ve Malatya’mıza hayır getirmesini ve yapılacak bu seçimler inşallah Ülke için hayırlı olur dedi. Başkan Dağ, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Sayın Muhammet Akif Kaymak’a, seçim çalışmalarında başarılar diliyorum, Allah yardımcınız olsun” dedi.