Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van Milletvekili adayı Ramazan Üçbaş ve beraberinde Van  İl Başkanı Salih Göngüralp, Yönetim Kurulu Üyesi, Haşim Talay,  Kaya Ortasaç ve  birçok MHP’li üyeler Anadolu Basın Birliği Van Şubesini ziyaret ederek, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

MHP Van Milletvekili adayı Ramazan Üçbaş, MHP’nin her kesime eşit mesafede yaklaştığını belirterek, kişiler arasında ayırım yapmadan hizmet edeceklerini söyledi.

Milletvekili adayı Ramazan Üçbaş; “Hepinizin malumu Van hizmet babında hak ettiği yerde değil. Kişiler arasında büyük ayırım yapılmaktadır. Milletvekili seçildiğimiz takdirde herkese kapımız sonuna açık olacaktır. Biz hizmet için varız, gayemiz, amacımız Van ve Vanlılara en iyi hizmetleri sunmaktır. 24 Haziran’da yapılacak olan  seçimleri çok önemsiyoruz. Başkanlık konusunda Genel Başkanımızın da belirtiği gibi, Recep Tayyip Erdoğan’a destek olacağız. Milletvekili seçimi konusunda ise her parti kendi adayına oy verecektir. Ben şahsen bu seçimde MHP’nin Van’da çok iyi bir sonuç alacağına inanıyorum. Çünkü Van halkımıza güvenim sonsuzdur. Van Halkı ne zaman ne yapacağını çok iyi bilir. Sizin aracılığınızla, şimdiden bize büyük güç veren, her yerde her platformda bize destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” diyen MHP Van Milletvekili adayı Ramazan Üçbaş, bu sıcak ve samimi ilgiden dolayı Van Havadis Gazetesi’ne ve Anadolu Basın Birliği Şube Yönetiminde teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Van Havadis Gazetesi İmtiyaz sahibi, Anadolu Basın Birliği Van Şube Başkanı ve aynı zamanda Anadolu Basın Birliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olan Ayhan Yazlık ise, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde tüm partilere ve tüm adaylara başarı dilediğini belirtti. Yazlık ayrıca dip not olarak şu cümleyi kullandı, Mesleki hayatı boyunca ilk kez bir Milletvekili adayının kendilerini ziyaret ettiğini belirtti. Kişiler ve düşünceler arasından ayırım yapmadan, herkese eşit mesafede duran, ayrıştırmadan çok birleştirici bir özelliğe sahip olan Milletvekili adayı Ramazan Üçbaş’ın, Van için çok isabetli bir karar ve sağlam bir tercih olduğunu sözlerine ekledi.