Hüda Par İl Başkan Yardımcısı Faruk Tasan, Yöneticiler; İsmail Gültepe, Nezir Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Aslan, Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesini ziyaret eden Tasan;  "Bugün, sizlerin gününüz. Bizler de parti heyeti olarak sizin gününüzü ziyaretimizle tebrik etmek istedik. Anadolu Basın Birliği bizim çok önemli bir yere sahiptir. Yerel Basının sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Bizler el birliği ile destek olursak her işin üstesinden gelebiliriz" diyerek basının önemine değindi.


Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ise yaptığı açıklamada, “Anlamlı ziyaretiniz için şahsım ve kurumum adına şükranlarımı sunarım. Biz Gazeteciler, en zor şartlarda bile kamuoyunu doğru bilgilendirmek anlamında, görevimizi kusursuz bir şekilde yürütmek için çaba gösteriyoruz” diyerek anlamlı günde yapılan anlamlı ziyaretten ötürü Tasan’ın şahsında tüm Hüda Par yönetimini teşekkür ettiğini dile getirdi.