Edremit Belediye Başkan adayı Av. İsmail Say, Edremit için farklı projelerinin olduğunu söyledi.

Belediye Başkan Adayı Av. İsmail Say, Edremit'in sadece sahillerden ibaret olmadığını belirterek, geniş bir alana sahip olan Edremit sınırlarını bir bütün olarak ele alacaklarını söyledi.

Belediye Başkan adayı Av. İsmail Say Belediye Başkan adaylığı süreci konusunda, Van Havadis Gazetesi'ne önemli bilgiler aktardı.  Belediye Başkan adayı Av. İsmail Say yaptığı açıklamada; "Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Necdet takva ile birlikte uyumlu bir çalışmamız var. İnşallah birlikte bu kentte büyük hizmetler yapacağız.

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı konusunda tercih edilecek en doğru tespit ve en doğru adayın Necdet Takva olduğuna kesinlikle inanıyorum. Gün geçtikçe herkes bunu çok daha iyi anlıyor. Bizler Edremit ilçemiz için, yol haritamızı belirterek çalışmalarımıza başladık. Sizin aracılığınızla da belirteyim, Edremit ilçe Başkanımız sayın Savaş Nurullah Kıylık başkanlığında, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, ana kademe ve diğer tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.

Teşkilatımızla birlikte çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, ayak basmadığımız sokak kalmadı. Kalmayacak inş. Amacımız tüm Edremit halkı ile bütünleşerek, Edremit ilçemizin Yönetimine ortak bir şekilde hareket etmek. Edremit ilçemiz geniş sınırlara hakim bir durumdadır. Sadece sahillerden ibaret olmadığını belirtmek isteriz. En kırsal kesimden başlayarak, sahil şeridine kadar olan kısımları bir birine bağlantılı hale getirerek, Edremit'in orantılı bir şekilde gelişmesini sağlayacağız.

Elbette bu güne kadar yaptığı güzel çalışmalardan dolayı Belediye Başkan Vekilimiz ve Edremit Kaymakamı sayın Atıf Çiçekli'nin hizmetlerini görmemezlikten gelmek asla doğru olmaz. Edremit halkımıza yaptığı hizmetlerden ötürü huzurunuzda Atıf Çiçekli beye şükranlarımızı sunuyoruz.

Edremit'in bu kadar modern olmasından Sayın Atıf Çiçekli'nin emekleri çok fazla. Allah nasip ederse, bizim Belediye Başkanı olarak seçilmemiz durumunda, hizmet konusunda kalmış olduğumuz yerden devam etmeye çaba göstereceğiz" diyen Edremit Belediye Başkan adayı Av. İsmail say Van Havadis Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Gelin hep birlikte Edremit'i yönetelim. Ben, sen olmayacak, biz-siz olacağız. Bizim anlayışımızda ayrıştırma, ötekileştirme gibi söylemler asla olmayacak.

Belediyecilik hizmet yeridir. Bizler burada siyaset yapmayacağız, siyasetten uzak durarak, halkımıza en iyi hizmetleri sunmanın gayreti içerisinde olacağız" diyen Belediye Başkan adayı Av. İsmail Say, şimdiye kadar kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Edremit halkına minnettar olduğunu belirterek, kadirşinas Edremit halkına layık olmak için elerinden gelen tüm çabaları göstereceğini sözlerine ekledi. haber/Yorum: Nazlı Timur Vanhavadis