Anadolu Basın Birliği (ABB) Van şubesini ziyaret eden Edremit Kaymakamı ve aynı zamanda Edremit Belediye Başkan Vekili görevini başarıyla yürüten Atıf Çiçekli, Edremitlilerin rahat edebileceği ortamları oluşturmak için, tüm imkanlarını seferber edeceğini söyledi.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim İlhan'la birlikte, Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ve yönetimini ziyaret eden Edremit Kaymakamı ve Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, yapacak daha çok işlerinin olduğunu hatırlatarak; "Bizim yapacak daha çok işimiz var. Daha henüz işin başındayız. Devletimiz bizleri oturmak için değil, vatandaşlarımıza hizmet etmek için görevlendirmiş.

Bizler de Rabbim imkan verdikçe en iyi hizmetleri sunmak için mücadelemizi vereceğiz. Görev süremiz bittiğinde, yaptığımız bu hizmetleri alıp götürmeyeceğiz. Yaptığımız bu hizmetler Vanlı kardeşlerimizin, Edremitli kardeşlerimizin istifade etmeleri konusunda burada kalacak olan hizmetlerdir. Bazıları bizleri yıpratmaya çalışıyor. Ne yapsalar ne etseler, bizleri yıldıramayacaklar. Bizleri hizmet aşkımızdan geri çeviremeyecekler.

Devletimizin,  ilimizin Valisi ve Belediye Başkanımız sayın Murat Zorluoğlu'nun desteği yanımızda oldukça, güzel hizmetlerimiz devam edecektir" diyen Çiçekli, Van Basınına da çok teşekkür ettiğini belirterek, "Göreve geldiğimiz günden itibaren Van Basının desteğini her zaman yanımızda gördük. Bu anlamda Van'da görev yapan yerel ve ulusal tüm basın mensubu emekçilerine teşekkür ederim.

İnşallah hep birlikte daha güzel işlere imza atarız" diyerek, Anadolu Basın Birliği Van Şubesine ayrıca teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.