ABB’den, Yaşar'a ziyaret

Anadolu Basın Birliği Van Şubesi Yönetimi, Erciş Kaymakamı M. Şirin Yaşar’ı makamından ziyaret çalışmalarından ötürü teşekkürlerini sundu.

Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ve beraberindeki heyeti ile Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili M. Şirin Yaşar'ı makamında ziyaret ederek, Erciş'te yapmış olduğu devasa çalışmalardan ötürü kendilerine şükranlarını sundu.

Erciş'in hak ettiği yere gelmesi babında, oldukça cesur adımlar atan ve hizmet konusunda hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan Erciş Kaymakamı ve Erciş Belediye Başkan Vekili M. Şirin Yaşar'ı yürekten tebrik ettiğini vurgulayan heyet;  "Kişide hizmet aşkı varsa bunu durdurmak çok zor. Erciş'in eski halini çok iyi biliyoruz özellikle deprem ve deprem sonrası süreçte Erciş ilçesi adeta kaderine terk edilmiş durumdaydı.  Doğunun en güzel ilçesi olan Erciş hizmetlerden yoksun bırakılmıştı.  Erciş Kaymakamı ve aynı zamanda Belediye Başkan vekili olarak göreve atanan asıl mesleği olan Kaymakam M. Şirin Yaşar, bir yandan vatandaş ile devlet arasında ki bağı güçlendirirken bir yandan da en iyi hizmetleri yapmaktan geri kalmadı.  Bu anlamda Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi olarak böylesi önemli çalışmalara imza atan ve Erciş'i hak ettiği hizmetlere kavuşturan Belediye Başkan Vekili M. Şirin Yaşar'ı makamında ziyaret ederek kendisini tebrik etmek istedik.  Bizleri makamında ağırlayan ve bizlere gösterdiği misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz" diyerek başarı dileklerini sundu.

Erciş Kaymakamı ve Erciş Belediye Başkan vekili M. Şirin Yaşar ise yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, devletin verdiği yetkiler dahilinde Erciş ve Ercişlilere hizmetlerin en iyisini yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.