Van’ın en büyük merkez ilçesi olan İpekyolu İlçesine  atandığı ilk günden itibaren, Kaymakamlık görevi ile birlikte, İpekyolu İlçesi Belediye Başkan Vekilliği görevini de en iyi şekilde sürdüren Öztürk,  halkın gönlünde taht kurmayı başardı.

Çalışkan ve özverili çalışması ile kısa sürede, Van halkının büyük takdirini kazanan İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Anadolu Basın Birliği Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ve üyelerine İpekyolu ilçesi ile ilgili önemli bilgiler aktardı.

İpekyolu halkının hizmetlerin en iyisini hak ettiğini vurgulayan Öztürk; “Devlet bize güvenmiş ve bize bu önemli sorumluluğu vermişse, bizlerde en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Büyük bir sorumluluk üstlenmiş bulunmaktayız. Van’ın en büyük ilçelerinden biri olan İpekyolu ilçemizde görev yapmak bizim için büyük bir onurdur. Türkiye’nin her yeri bizim için aynıdır. Devlet büyüklerimiz bizlere nerde hangi görevi uygun görseler, hiçbir ayırım yapmadan elimizden gelen bütün gayretleri gösteririz. Şu an, Serhat Şehri Van ilimizin İpekyolu ilçemizde görevimizi yürütüyoruz.  İpekyolu halkımızı çok önemsiyoruz ve hizmetin en iyisini yapmak için, kanunlar çerçevesi dâhilinde elimizden bütün gayretleri sarf ediyoruz. İpekyolu’nda her soruna bir çözüm vardır. Vatandaşlarımızın herhangi bir sorunu olduğunda, Belediye binamızda kurduğumuz ‘ipek masa’ olarak adlandırdığımız birimimize ulaştırabilirler. Halkımızın hizmetine sunduğumuz ‘İpek masa’ 7/24 anlayışla hizmet veriyor. Kültür sokak, Sanat sokak, Şemsiyeli sokak, engelsiz yaşam merkezi, yaptığımız sayısızca Park ve bahçeler, gençlerimizin hizmetine yeni açacağımız Ercişli Emrah sokak, yeni açtığımız cadde ve sokaklar, daha sayamadığımız onlarca hizmet. Hepsi İpekyolu ilçemizin güzide insanları içindir. Halkımızın bu güzel desteğini arkamızda gördükçe, Allah’ın izniyle çok daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz” diyen Öztürk, Van’a ilk geldiği günden itibaren sürekli desteklerini yanında gördüğü Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi Başkanı Ayhan Yazlık ve ekibine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

14. koordinasyon toplantısı yapıldı !
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getiren ABB Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık, Van’a ilk geldiği günden itibaren, büyük bir aşkla, heyecanla, en iyi hizmetleri yapmaya gayret gösteren İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’e teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Yazlık, başarılı çalışmalara imza atan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Öztürk’e, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonradan da, her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi. Samimi bir ortamda geçen ziyaret, daha sonra karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti. Haber Yorum: Sefa Bildik/Van Havadis haber merkezi