Anadolu Basın Birliği Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ve heyeti, Van Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin'i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Başsavcı İbrahim Keskin'in, göstermiş olduğu ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını ifade eden ABB Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık, Devleti temsilen görev yapan yetkili birisinin, bu kadar muteavaziliği karşısında, diyecek bir sözlerinin olmadığını dile getirdi. 

Basın hakları üzerinde, önemli konuların konuşuldu görüşme, yaklaşık bir saat sürdü. Van Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Basını her zaman önemli buldukalrını söyledi. Yapılan görüşmede Cumhuriyet Başsavcı vekili Lütfü Boyalı'da önemli konular üzerinde görüşlerini dile getirdi.  Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şube Başkanı ve aynı zamanda Van Havadis Gazetesi imtiyaz sahibi olan Ayhan Yazlık, Van Cumhuriyet Başsavcısı Özel Kalem Müdürü Sergen Önay'a, da, ilgilerinden ötürü şükranlarını sunduğunu sözlerine ekledi.