Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi Başkanlığı, Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ ile görüşerek,  önemli konular üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

Anadolu Basın Birliği (ABB) Van Şubesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Altın Göl" Ödül töreni programı ile ilgili, fikir alışverişinde bulunan heyet, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı İl Müdürü Aktuğ'a teşekkür ettiler.

Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ, ABB Van Şubesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Altın Göl Başarı Ödülleri" Programı hem isim itibariyle hem de içerik anlamında çok güzel olduğunu söyledi. Aktuğ; "Van Gölü ismini öne çıkaracak bir isim olması nedeniyle bizleri mutlu etti. Anadolu Basın Birliği Van Şube Başkanı Ayhan Yazlık ve ekibini tebrik ediyorum. Üzerinde çok düşünülerek yapılan bir program olmuş. Yurt içinde ve Yurt dışında katılımın olması programın ismine yakışır bir program olduğunu gösteriyor. Bizlerde her konuda, kendilerine destek olmak için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz. Sonuçta ilimizin tanıtımına katkı sunacak kaliteli bir program. Şimdiden kendilerine başarılar dilerim" diyerek başarı dileklerinde bulundu. Anadolu Basın Birliği Basın Sözcüsü Nazlı Timur ise konu hakkında yaptığı açıklamada, "Nazik davranışlarından ve misafirperverlikten ötürü, Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ'a teşekkür ediyoruz. Yapacağımız programa katkı olması anlamında aktardığı bilgiler bizim için önemlidir. Görüşme çok olumlu geçti. Başkanımız Ayhan Yazlık ve İl Kültür Müdürü Muzaffer Aktuğ arasında geçen olumlu görüşme, ABB ailesi olarak hepimiz açısından önemli oldu. Yapacağımız programa, İran, Azerbaycan, Almanya, Ankara, Malatya, Kırgızistan gibi yerlerden misafirlerimiz olacaktır" diyerek programın önemine vurgu yaptı.   Haber/Yorum: Sefa Bildik