KOOP-İŞ'ten Havadis'e ziayert

KOOP-İŞ Van şube başkanı Ayhan Özbek ve yönetim kurulu üyeleri, Vanhavadis gazetemizi ziyaret ederek, KOOP-İŞ Van Şubesi'nin çalışma alanları ve üye potansiyeli hakkında önemli bilgiler aktardı.
 

Türkiye Kooperatif Ticaret ve Büro İşçileri Sendikası (KOOP-İŞ) Van şube başkanı Ayhan Özbek ve Yönetim Kurulu üyeleri, tarafından gerçekleşen ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. KOOP-İŞ Van şube başkanı Ayhan Özbek, nerede bir üyeleri olsa muhakkak ziyaret ettiklerini belirterek, "Başarı bir ekip işi olduğu gibi, bir o kadar da özveri ister. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla uyum içerisinde olduğumuzdan, Allah'a şükürler olsun üstesinden gelmediğimiz bir sorun kalmıyor. 

Çevre ilerde nerede olursa olsun üyelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz ve varsa sorun ve sıkıntılarını çözmek için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Şimdilik yaklaşık 2.600 civarında üyemiz var. Bu sayının giderek artacağına inancımız tamdır. Çünkü biz kesinlikle hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmadığımız gibi, üyelerimiz arasında da asla ayırım yapmıyoruz ve yapmayız da.

Her siyasi görüşe sahip olan üyelerimiz olabilir, o onların düşüncesi bizde sendika olarak her düşünceye saygı duymak zorundayız. Bu Meram'da bizim görevimiz ve sorumluluğumuz, üyelerimizin haklarını aramak ve onlara sahip çıkabilmektir" diyen Başkan Ayhan Özbek, " Devlet hastaneleri, Milli Eğitim, Üniversiteler, Tarım Kredi Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Tapu Kadastro, Ticari Kuruluşlar, Emniyet teşkilatı ve bunlar gibi birçok Kurum ve kuruluşlarda üyelerimiz var. Hepsine eşit mesafede yaklaşıyoruz ve hepsi bizim için çok değerlidir" dedi. 

Bu galeri 1742 kere görüntülenmiş.26 Kasım 2014, Çarşamba

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

Facebook Yorumları

yazılım: habersistemim